مشتریان گرامی ، به اطلاع میرساند به دلیل تغییرات در سیستم فروش و انبارداری ، قیمت و موجودی کالاها بروزرسانی نشده و خرید کالا از فروشگاه ایسرا تا اطلاع ثانوی امکانپذیر نخواهد بود. لذا تا اتمام تغییرات از ثبت سفارش و استعلام موجودی یا قیمت خودداری نمایید. از صبر و همراهی شما سپاسگذاریم.

نحوه پرداخت

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی
کاربران می توانند پرداخت خود را در زمان خرید بصورت آنلاین از طریق درگاه بانک ملت انجام دهند. در این روش پرداخت بطور قطعی انجام شده و سفارش همزمان با پرداخت تایید می شود.
پرداخت اینترنتی از طریق تمام کارت های بانکی عضو شتاب امکان پذیر می باشد.هنگام انجام عملیات پرداخت آنلاین ، احتیاج به اطلاعات زیر می باشد :
1 - شماره 16 رقمی کارت : روی کارت درج شده است.
2 - رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم : برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
3 - کد CVV2 : این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.
4 - تاریخ انقضا : تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

پرداخت از طریق واریز فیش بانکی و یا کارت به کارت
تمامی مشتریان می توانند مبلغ سفارش خود را از طریق فیش بانکی واریز کرده و یا کارت به کارت کنند. پس از واریز ، شماره فیش و یا شماره حواله را در سفارش خود وارد نموده و سفارش را ثبت نمایند. در این روش تایید سفارش حداکثر یک روز کاری زمان نیاز دارد تا مبلغ واریز شده بررسی و تایید شود.
دقت داشته باشید واریز و یا کارت به کارت فقط به شماره حساب و کارت اعلام شده در ذیل انجام شود و هر حساب دیگری غیر از این حساب نامعتبر محسوب شده و شرکت مسئولیتی در قبال مبلغ پرداختی نخواهد داشت.

بانک : سامان
بنام :مهدی عادلی
شماره حساب : 80781824821261
شماره کارت : 6219-8610-3109-8451

 

 

 

 

 

پیغام خطا
Scroll
Please Wait
اجازه دهید انگشتانتان راه بروند !