مشتریان گرامی ، به اطلاع میرساند به دلیل تغییرات در سیستم فروش و انبارداری ، قیمت و موجودی کالاها بروزرسانی نشده و خرید کالا از فروشگاه ایسرا تا اطلاع ثانوی امکانپذیر نخواهد بود. لذا تا اتمام تغییرات از ثبت سفارش و استعلام موجودی یا قیمت خودداری نمایید. از صبر و همراهی شما سپاسگذاریم.

کالاهایی که در ایسرا به فروش میرسند اصلی هستند !


فروشگاه اینترنتی ایسرا جهت تامین کالاهای مورد نیاز خود با شرکت های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی که دارای مجوز معتبر برای وارد نمودن کالا باشند همکاری می نماید لذا کلیه کالاهای ارائه شده در وب سایت اصلی بوده و درای هولگرام و برچسب معتبر از واحدهای قانونی کشور می باشند. کالاهایی که دارای هولوگرام و برچسب گارانتی هستند از مجاری قانونی و توسط شرکت های معتبر و مورد تایید وزارت صنعت،معدن و تجارت وارد کشور شده اند. بنابراین گارانتی این شرکت ها معتبر بوده و مشتریان می توانند با اطمینان کامل خرید خود را در سایت به ثبت برسانند.

لیست شرکت های معتبر در سایت وزارت صنعت،معدن و تجارت قابل مشاهده می باشد لذا مشتریان می توانند به این سایت مراجعه نموده و از این طریق گارانتی های معتبر را از گارانتی های متفرقه که خدمات قابل قبولی ارائه نمی دهند شناسایی نمایند.

کلیه کالاهای به فروش رسیده در ایسرا از زمان تحویل کالا به مشتری به مدت 7 روز ضمانت بازگشت کالا داشته و مشتریان می توانند در صورت مشاهده هرنوع ایراد و مشکلی پیگیری لازم را از طریق کارشناسان شرکت انجام دهند. کالاهایی که دارای گارانتی هستند در صورت مشاهده هرنوع ایرادی اعم از نرم افزاری و سخت افزاری پس از اتمام زمان 7 روز ضمانت بازگشت کالا باید از سمت شرکت گارانتی کننده پیگیری شود و ایسرا هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت. لازم بذکر است کشور مبدا و یا سازنده کالا ملاک اصل بودن کالا نبوده و برند معتبر نشانه اصلی بودن کالا می باشد چرا که امروزه حجم بسیار بالایی از کالاهای موجود در بازار ساخت کشور چین بوده و این نشانه غیراصل بودن کالا نیست.

کلیه کالاهای عرضه شده در فروشگاه ایسرا اصلی بوده و به هیچ عنوان کالای غیر اصلی و یا کارکرده در این سایت به فروش نمی رسد لذا ایسرا اصل بودن کالاهای ارائه شده در سایت را با اطمینان خاطر تضمین می کند.

 

 

 

 

 

پیغام خطا
Scroll
Please Wait
اجازه دهید انگشتانتان راه بروند !