مشتریان گرامی ، به اطلاع میرساند به دلیل تغییرات در سیستم فروش و انبارداری ، قیمت و موجودی کالاها بروزرسانی نشده و خرید کالا از فروشگاه ایسرا تا اطلاع ثانوی امکانپذیر نخواهد بود. لذا تا اتمام تغییرات از ثبت سفارش و استعلام موجودی یا قیمت خودداری نمایید. از صبر و همراهی شما سپاسگذاریم.

تماس با ایسرا

کارشناسان ما از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 17:30 بعداز ظهر و پنج شنبه ها از ساعت 9 صبح الی 13:30 بعداز ظهر غیر روزهای تعطیل رسمی پاسخگوی شما می باشند.
شما می توانید در خارج از ساعات اداری از طریق ارسال تیکت در فرم تماس با ما و یا ارسال ایمیل با کارشناسان در تماس باشید.کارشناسان در اسرع وقت درخواست شما را پیگیری نموده و با شما تماس خواهند گرفت.

  • دفتر مرکزی : تهران - بین فلکه اول و دوم صادقیه - بلوار شهدای شمالی - پلاک 49 - واحد 12
  • 4786 (21) 98+       44061477 (21) 98+
  • فکس : داخلی 222
  • Email: info [at] esara [dot] ir

تماس با واحد خدمات پس از فروش

تماس با واحد خدمات پس از فروش در ساعات اداری از طریق شماره تماس 0214786 امکان پذیر بوده و خارج از ساعات اداری از طریق ارسال تیکت با موضوع خدمات پس از فروش و یا ارسال ایمیل به آدرس info@esara.ir امکان پذیر خواهد بود.

کاربر محترم ارسال کالا برای واحد خدمات پس از فروش تنها با هماهنگی قبلی و از طریق پست سفارشی امکان پذیر بوده لذا خواهشمندیم از ارسال کالا بدون هماهنگی جدا خودداری نمایید و مطلع باشید که ایسرا در قبال کالاهای ارسال شده بدون هماهنگی هیچ نوع مسئولیتی برعهده نخواهد داشت.

توجه داشته باشید ارسال پیام کوتاه برای پیگیری امور و یا اطلاع رسانی تنها از طریق شماره 30007044 انجام خواهد گرفت لذا ارسال هرنوع پیام کوتاه به عنوان ایسرا با هرشماره دیگری تخلف محسوب خواهد شد و در صورت دریافت پیامک با این عنوان لطفا جهت پیگیری قانونی به کارشانسان شرکت اطلاع دهید. سامانه ارسال پیام کوتاه ایسرا وضعیت سفارش ،خدمات و رویدادها را به اطلاع کاربران می رساند و امکان دریافت پیامک را ندارد.


پیشنهاد ، انتقاد یا شکایات

تماس با واحد انتقاد ، پیشنهاد و شکایات از طریق شماره 0214786 داخلی 6 و یا ارسال تیکت با موضوع انتقاد ، پیشنهاد و شکایات امکان پذیر می باشد. کارشناسان مربوطه در اسرع وقت درخواست شمارا پیگیری نموده و در صورت نیاز با شما تماس خواهند گرفت.


مشتری گرامی ، شما می توانید جهت پیگیری سفارشات ، پیگیری امور مالی ، پیگیری شکایات و یا ارتباط با واحد خدمات پس از فروش ، واحد مرسولات ، واحد انتقادها و پیشنهادها ، واحد مدیریت و یا واحد تامین کالا از طریق فرم زیر اقدام نمایید. لطفا در صورت تمایل به پیگیری از سمت کارشناسان اطلاعات تماس و یا شماره سفارش خود را وارد نمایید.

 

 

 

 

 

پیغام خطا
Scroll
Please Wait
اجازه دهید انگشتانتان راه بروند !