مشتریان گرامی ، به اطلاع میرساند به دلیل تغییرات در سیستم فروش و انبارداری ، قیمت و موجودی کالاها بروزرسانی نشده و خرید کالا از فروشگاه ایسرا تا اطلاع ثانوی امکانپذیر نخواهد بود. لذا تا اتمام تغییرات از ثبت سفارش و استعلام موجودی یا قیمت خودداری نمایید. از صبر و همراهی شما سپاسگذاریم.

تضمین بهترین قیمت در فروشگاه اینترنتی ایسرا

کلیه کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی ایسرا با گارانتی اصلی ، بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت ارائه خواهد شد. چنانچه هریک از کاربران پس از خرید از ایسرا همان کالا را دقیقا با همان شرایط با قیمتی ارزانتر در هرکدام از فروشگاه های اینترنتی و یا فیزیکی مشاهده نمایند ،در صورت اثبات این تفاوت قیمت و ارائه مدارک مورد نیاز ، تفاوت هزینه پرداختی به حساب کاربر برگردانده خواهد شد.
این تضمین قیمت تنها بر طبق شرایط زیر قابل قبول خواهد بود :

مدل کالا باید دقیقا از نظر رنگ ، امکانات و قابلیت های فیزیکی و فنی یکسان با کالای خریداری شده از ایسرا باشد.
کالاها باید دارای گارانتی اصل و یکسان جهت اصل بودن کالا و خدمات پس از فروش باشند زیرا گارانتی های مختلف در قیمت خرید کالا تاثیر خواهند داشت.
فروشگاه مورد نظر باید رسمی ، دارای کد اقتصادی و معتبر باشد. فروشگاه اینترنتی باید دارای نماد الکترونیک از وزارت صنعت ، معدن و تجارت باشد.
کالای مورد نظر موجود و قابل خریداری و تحویل فوری باشد.
قیمت کالا باید با شرایط یکسان محاسبه شده باشد، ملاک مقایسه کالای خریداری شده از ایسرا قیمت نهایی قابل پرداخت از سمت مشتری خواهد بود حتی در شرایطی که کاربر کالا را با تخفیف و یا در فروش ویژه خریداری کرده باشد.
اعلام این تفاوت قیمت حداکثر تا 48 ساعت پس از خرید کالا از ایسرا امکان پذیر خواهد بود و در صورت تکمیل و صحیح بودن مدارک نتیجه حداکثر تا 4 روز کاری به مشتری اعلام خواهد شد.
جهت درخواست استفاده از تضمین بهترین قیمت ارسال پیش فاکتور و یا فاکتور خرید کالای مشابه با اطلاعات کامل فروشگاه ( نام ، اطلاعات تماس ، آدرس و مهر فروشگاه ، نام خریدار ، تاریخ مدت اعتبار ، اطلاعات دقیق فاکتور به همراه گارانتی ) ، اسکن شده و برای آدرس info@esara.ir ارسال شود.
کالای مورد نظر باید تا پایان اعلام نتیجه قابل خریداری و موجود باشد.
هر تفاوتی در ویژگی های کالا ، گارانتی ، نوع خرید و تحویل کالا حق عدم پذیرش درخواست استفاده از تضمین بهترین قیمت را برای ایسرا امکان پذیر خواهد کرد. همچنین فروشگاه ایسرا قادر خواهد بود در هرزمانی قوانین مرتبط با این ضمانت را تغییر داده و ارائه این خدمات را متوقف نماید.
در صورت تایید درخواست کاربر توسط کارشناسان ایسرا ، تفاوت هزینه تا 24 ساعت کاری به حساب کاربر واریز خواهد شد.
در صورت مشاهده هرنوع سوء استفاده از قوانین این تضمین و یا دیگر خدمات قابل ارائه توسط ایسرا ، حق عدم پذیرش درخواست کاربر و برخورد با فرد متخلف برای ایسرا محفوظ خواهد بود.

 

 

 

 

 

پیغام خطا
Scroll
Please Wait
اجازه دهید انگشتانتان راه بروند !